Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Pamje pas aksidentit në Milot, hashashi përzihet me borën në asfalt (Film)

Nga Media 0

Policia shkoi në vendin e ngjarjes, pasi u njoftua për aksident, por e gjeti asfaltin të mbushur me hashash.

Audi u përplas me një tjetër makinë dhe me barrierat mbrojtëse të rruges e me pas droga që transportonte u përhap në rrugë.

Aksidenti ka ndodhur gjatë natës në Milot dhe dyshohet se është shkaktuar nga kushtet e këqija të motit.

Në mjet udhëtonin dy persona, ndërsa në bagazh policia gjeti edhe lëndën narkotike të futur në disa thasë.

Policia ka shoqëruar për të marrë në pyetje drejtuesin e autoveturës ku u gjet lënda narkotike, ndërsa ka shpallur në kërkim edhe personin që e shoqëronte, por pa bërë të ditur identitetin e tij.

Nga aksidenti, personat që udhetonin në dy mjetet kanë marrë dëmtime të lehta.

Pamje të aksidentit/ Hashashi përzihet me borën në asfalt

 

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej