- Advertisement -

TAG

hashash

Shqipëria kthehet në “jeshile”? Vetëm në 2 muaj mbjellje rekord e lëndës narkotike

Teksa prej vitesh po flitet për nevojën e një modeli të ri ekonomik në vend, të orientuar nga zhvillimi i qëndrueshëm, në hije, ai...

Jim Belushi habit fansat: Nëse vëllai im do konsumonte hashash çdo ditë do ishte gjallë

Jim Belushi beson se hashashi do ta kishte shpëtuar vëllain e tij John. Aktori Jim Belushi është aq pro-kanabis sa tashmë ka hyrë në këtë...

Mes pyjeve, Artan Hoxha tregon “skifterin” që zbuloi arat me hashash në jug (film)

Gazetari Artan Hoxha ka postuar pamje nga tokat e mbjella me kanabis. Bima narkotike është konstatuar në një luginë rrëzë vargmalit Trebeshinë-Dhembel-Nemerçkë. Gazetari Hoxha në ditët...

“Pimë hashash pastaj babi me kërkoi seks”: Dëshmia tronditëse e vajzës në Maliq (film)

18 vjeçarja e abuzuar nga babai i saj në Maliq të Korçës ka dhënë dëshminë e saj për ABC News, ku vajza tregon gjithë historinë dramatike...

Megaoperacioni kundër drogës/ Policia kryen 6724 kontrolle, arrestohen 2 persona (film)

Në kuadër të operacionit masiv për parandalimin e kultivimit të bimëve narkotike në gjithë vendin janë ushtruar 6724 kontrolle, nga këto: 4956 në sera,...

Sekuestrohet 157 kg drogë, 32 arrestime mes tyre shqiptarë

Rreth 157 kg kokainë, hashash dhe marijuanë janë sekuestruar në orët e vona të mbrëmjes së djeshme në Itali.  Në pranga kanë rënë 32...

Denoncimi/ Ja si mbillet hashashi mes parcelave me misër në Tepelenë

Ish- kryeministri Sali Berisha ka bërë publik një tjetër denoncim në faqen e ti në Facebook. Me anë të një fotoje, Berisha tregon se si...

Sekuestrohen 155 kg hashash në Athinë, arrestohen 3 shqiptarë

Policia greke ka arrestuar 3 shtetas shqiptarë pasi janë kapur me një sasi të madhe hashash pranë Athinës. Gjatë një operacioni të madh policor nga...

Kapet me kokainë dhe hashash me vete/ Policia italiane arreston 34 vjeçarin shqiptar

Një shtetas shqiptar ka rënë në prangat e policisë italiane pasi iu gjetën kokainë dhe hashash. Media italiane "Fireze Today" raporton që gjatë një kontrolli...

Mediat italiane nuk i ndahen Shqipërisë, gazetarja gjen hashash në Tepelenë: Rama pretendon se….

Mediat italiane nuk i ndahen “Shqipërisë së hashashit”, pavarësisht se qeveria shqiptare thotë se territori tashmë është i pastër. Pas investigimit të Rai2 në...

Latest news

Plas sherri mes kolegësh, Salsano Rrapi del kundër Veleshnjas: Për të gjithë ata aktor…

Ditën e sotme teksa ishte duke folur për banalitetin në art dhe krijimtarinë në emisionin “Shqipëria Live”, Rezart Veleshnja bëri një deklaratë të fortë...

Zbulohet misteri i satelitëve mbi qiellin shqiptar (film)

Qytetarët e Elbasanit, Korçës, Beratit dhe disa qyteteve të tjera të Shqipërisë mbrëmjen e djeshme ishin më sytë nga qielli, për shkak të disa objekteve...

Bie propaganda e qeverisë, Rama e pranon: Shqipëria nuk është gati për të hyrë në BE

Në Shqipëri jemi mësuar të shohim dhe të dëgjojmë shpesh propagandën e Kryeministrit që në vendin tonë kanë ndodhur transformime rrënjësore me ardhjen e...

Meta nuk doli para Komisionit të Ligjeve, Tedi Blushi i përgjigjet kuvendit: Keni qenë në dijeni për agjendën e Presidentit

Tedi Blushi, zëdhënësi i Presidentit të Republikës, ka deklaruar ditën e sotme se qeveria ka qenë në dijeni që Presidenti Meta ka pasur axhendë...

Merr flakë në ecje e sipër makina në Tiranë, dyshimet e para

Tiranë/Informacion paraprak Më datë 06.05.2021, rreth orës 18:40, në afërsi të Liqenit Artificial, dyshohet se si pasojë e një difekti teknik ka marrë flakë në...
- Advertisement -