Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Ngjarje tragjike/ Gruaja godet me thikë infermieren, transportohet në psikiatri

Nga Ejona 0

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Gjirokastër.

Një grua e identifikuar se Elvira.S, ka goditur me thikë infermieren e spitalit rajonal Omer Nishani.

Burime bëjnë me dije se gruaja, mosha e së cilës nuk bëhet me dije vuan nga probleme mendore dhe është transportuar menjëherë në spitalin psikiatrik të Vlorës.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej