Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Manastirliu i lutet qytetarëve: Respektoni çdo ditë këto 3 veprime, ndryshe nuk e mundim dot virusin!

Nga Ejona 0

Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu, i ka bërë apel qytetarëve duke iu lutur që të bëjnë çdo ditë 3 veprime të thjeshta, të cilat ndihmojnë në luftën ndaj Covid-19.

Përmes një shënimi në facebook, Manastirliu thotë se të gjithë duhet të respektojmë distancën, të vendosim maskën dhe të ruajmë higjienën vetjake.

Veprime këto që ndihmojnë në parandalimin dhe në luftën ndaj Cocid-19.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej