- Advertisement -

TAG

thike

Sherr mes disa personave në qendër të Elbasanit, plagoset me thikë një 25-vjeçar, arrestohet autori

Një zënkë midis disa të rinjëve ka ndodhur para pak çastesh në qytetin e Elbasanit, ku është qëlluar me thikë ndaj një 25-vjeçari, të...

Një person në gjendje të dehur në Korçë, vetëplagoset me thikë

Një person ende i paidentifikuar është vetëplagosur pasditen e sotme në lagjen nr. 16 në Korçë. Burime bëjnë me dije se ai ka qenë në...

I biri qëlloi me thikë pesë besimtarë në xhami, flet i ati: Djali në depresion, nuk i piu ilaçet

Rudolf Nikollaj nga Mati mesditën e sotme lëndoi pesë persona me thikë në xhaminë “Dine Hoxha”. Pas sulmit ai u neutralizua nga vetë besimtarët dhe...

Sherr me thika në Tiranë, plagoset një person

Një person është plagosur me thikë në Tiranë pas një sherri të çastit. Burimet zyrtare bëjnë me dije se ngjarja ka ndodhur në zonën...

Sherr mes të rinjve në Lazarat, plagoset me thikë një 21-vjeçar, shpallet në kërkim autori

Policia ka shpallur në kërkim një 25-vjeçar nga Lazarati, pasi ka goditur me thikë 21-vjeçarin me iniciale E. M., banues në Gjirokastër. Sipas njoftimit të...

Qëlloi me thikë dhe bëri për spital një 55-vjeçar, arrestohet i moshuari në Dropull

Policia e Gjirokastrës ka arrestuar në flagrancë një 63-vjeçar, i cili për motive të dobëta ka qëlluar me thikë dhe ka plagosur një shtetas...

Sherri në Pogradec/ Ja cili është autori që qëlloi me thikë Dorjan Rusin

Dalin detaje të reja në lidhje me ngjarjen e ndodhur sot pasdite në fshatin Zagorçan të Pogradecit. Autori Fatos Çoçka ka goditur me thikë fqinjin...

Në pranga autori i sherrit në Don Bosko, plagosi me thikë 45-vjeçarin

Plagosi me thikë 45-vjeçarin pas një konflikti për motive të dobëta, vihet në pranga nga Policia e Tiranës autori. Sekuestrohet mjeti prerës thikë me të...

Tronditëse në Pogradec, djali vret me thikë nënën e tij 70-vjeçe

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot pasdite në fshatin Buçimas të Pogradecit. Një 44-vjeçar O.Ç., i cili dyshohet se është me probleme mendore, ka...

Ngjarje tragjike/ Gruaja godet me thikë infermieren, transportohet në psikiatri

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Gjirokastër. Një grua e identifikuar se Elvira.S, ka goditur me thikë infermieren e spitalit rajonal Omer Nishani. Burime bëjnë...

Latest news

SPAK kërkon sekuestrimin e 32 pasurive të sipërmarrësit Ylli Ndroqi

Prokuroria e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar i ka kërkuar Gjykatës së Posaçme sekuestrimin e 32 pasurive të biznesmenit dhe sipërmarrësit Ylli...

Dhunuan për vdekje të riun dhe e hodhën në rezervuar, identifikohen autorët e krimit makabër në Korçë

Policia e Korçës ka identifikuar autorin e vrasjes makabre të 25-vjeçarit Fridman Xhaferraj, i cili dyshohet se është dhunuar për vdekje dhe më pas...

Ik maturant! “Apliko jashtë!”, “Ik, larg!”

Nga Orilda Kalami Provimet e maturës janë përballja e parë e një filize me shtetin. Një filizë idealist, ëndërrimtar, pasionant, naiv, me talente, pa talente,...

EURO 2020: Dita e Lewandowski dhe Spanjës, 3 duelet në program për sot

EURO 2020 vijon rrugëtimin dhe sot janë programuar tre duelet e radhës në grupe. Në grupin D luhet edhe ndeshja tjetër prej orës 15:00,...

Përmirësohet situata me koronavirusin në Maqedoninë e Veriut, shënohet dita e parë pa asnjë viktimë pas 9 muajsh

Maqedonia e Veriut të dielën (13 qershor) nuk ka regjistruar asnjë viktimë me COVID-19 duke shënuar ditën e parë pa viktima që nga shtatori...
- Advertisement -