Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Ndërkohë që donatorët zbulojnë ndihmat nga Brukseli, një tjetër tërmet lëkund Shqipërinë

Nga Ejona 0

Teksa në Bruksel donatorët po zbulojnë ndihmat për vendin tonë për tërmetin tragjik të 26 nëntorit 2019, pak minuta më parë janë ndjerë lëkundje tërmeti në veri të Shqipërisë.
Tërmeti ishte me magnitudës 3 të shkallës Rihter, dhe është ndjerë në zonën veriore të Shqipërisë.
Raportohet se epiqendra e tërmetit ka qenë në Lezhë. Ndërkohë, që thellësia e tërmetit raportohet të ketë qenë 2 km.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej