Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Meta thumbon Ramën: Unë dua t’i jap “Urdhrin e Skënderbeut”, ky kërkon “Urdhrin e Tao-Spiropalit”!

Nga Ejona 0

Presidenti i vendit Ilir Meta ka thumbuar pasditen e sotme kryeministrin Edi Rama nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale.

Meta ka postuar një fotografi të vjetër ku shfaqet krah Ramës gjatë fushatës së 2013-ës.

Përmbi fotos Meta shkruan me ironi se kryeministri Rama i kërkon presidentit “Urdhrin e Tao-Spiropalit”.

“O Zot ç’më ka gjetur me këtë njeri! Unë dua t’i jap “Urdhrin e Skënderbeut”, ky kërkon vetëm “Urdhrin e Tao-Spiropalit”!”, shkruan Meta.

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej