Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Mblidhet Kolegji i Kryetarëve, PD vendos: Protesta do të mbahet më 11 Maj

Nga Klodiana 0

Kreu i PD-së Lulzim Basha ka mbledhur sot Kolegjin e Kryetarëve , në të cilën është diskutuar data e protestës së radhës së opozitës. Mësohet se protesta do të mbahet më 11 Maj, në orën 18:30.

Ndërkohë mbledhja e Partisë Demokratike, në të cilën  kreu i PD-së Lulzim Basha po diskuton me aleatët opozitarë, ende vazhdon.

Kujtojmë se kjo protestë do të jetë e dhjeta e opozitës së bashkuar, ku do të kërkojë krijimin e një qeverie tranzitore dhe largimin e kryeministrit Edi Rama.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej