Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Manjani: Në vend të fokusohemi tek sundimi i Ramës, merremi me Gent Cakajn e Rudina Hajdarin

Nga Media 0

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani, ka dhënë disa arsye, ku tregon gabimin e madh taktik që bëjmë të gjithë.

Përmes një postimi në rrjetin social facebook, Manjani shkruan se në vend të fokusohemi tek problemi, merremi me personat.

Postimi i plotë 

Gabimi i madh taktik që bëjmë të gjithë:

Në vend të fokusihemi tek problemi, merremi me personat.

Kur merremi me personat, nuk merremi me kryepersonin, por me personarucët…

Pra, në vend të merremi me sundimin e pushtetit absolut të Edi Ramës, harxhojmë kohë të çmuar duke u marrë me Gent Cakajn, Rudina Hajdarin, Sander Leshin, Astrit Patozin etj…

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej