- Advertisement -

TAG

Ylli Manjani

Lista të hapura/ Ish-ministri i Drejtësisë: Janë njësoj si shpërthimi i ujërave të zeza

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani është shprehur kundër hapjes së listave, veçanërisht me formulën e fundit që ka propozuar dhe Partia Socialiste, mbi zgjedhjen...

U bë mallkim shprehja “t’veshtë bluzën Ed Rama”!

Nga Ylli Manjani Ç'farë tersi! Vesh bluzën e Juventusit, humb Juventusi. Nuk ka burrë nëne ta ngrejë Juven. As Ronaldo nuk i bëri fajde. Veshi ca ditë,...

Si mund të ketë njerëz që votojnë akoma Edi Ramën?!

Nga Ylli Manjani Nëse ka ende shqiptarë që besojnë dhe votojnë Edi Ramën, atëherë s'ka më asnjë kuptim fjala. Veprimi anti-Ramë jo e jo. Një njeri...

Mos u merrni me Blushin, por me Ramën

Nga Ylli Manjani Është e paimagjinueshme që të harxhohet kohë e hapësirë publike të merresh me Ben Blushin, në vend të merresh me Edi Ramën!!! Ben...

Qeveria teknike ide e gabuar

Nga Ylli Manjani Mbetem kundërshtar i idesë që vendi të qeveriset nga qeveri teknike apo tranzitore. Këto lloj qeverish janë kulmi i papërgjegjshmërisë politike. Janë masakër...

Kodi Zgjedhor, Manjani: Marrja e pushtetit me dhunë nuk pranohet!

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani ka reaguar në lidhje reformën zgjedhore, për të cilën deri më tani nuk është gjetur konsensus nga palët. Përmes një...

“Ambasadorët nuk janë Zoti”, Manjani: Hanë e dhj*sin si ne, nuk duhen mbivlerësuar!

Ditën e sotme ish-ministri i Drejtësisë Ylli Manjani, në një intervistë të dhënë ka folur rreth situatës aktuale të vendit tonë për sa i...

“Tryezë me karta të hapura”, Manjani: Ku ta gjej që t’ja plas në fytyrë letrat e hapura të zullumeve që ka bërë

Ish- ministri i drejtësisë, Ylli Manjani mbështet tryezën me karta të hapura që ka propozuar Rama për integrimin. Manjani thotë se nga një anë integrimi...

Publikon Kushtetutën/ Ish-ministri shpërthen ndaj qeverisë: Nëse bëhemi bashkë na hanë m…!

Ish- ministri i drejtësisë, Ylli Manjani ka shpjeguar pse nuk është e ndaluar tubimi në kohë fatkeqësie natyrore. Përmes një postimi në rrjetet sociale, Manjani publikon...

Trishtimi është i madh, por diktatura nuk lindi mbrëmë!

Nga Ylli Manjani Sot nuk është koha me dhënë mend. As ti biem samarit të opozitës meqë skemi ç'ti bëjmë gomarit të Surrelit. Trishtimi është i...

Latest news

Shpëtim Idrizi sqaron hedhjen e shishes ndaj eskortës së ministrit grek: Policia u soll në mënyrë agresive me ne (film)

Lideri i PDIU Shpëtim Idrizi, i ftuar në emisionin “Real Story” në “News 24” ka sqaruar incidentin e ndodhur sot, ku ai hodhi një...

Idrizi: Rama fliste ndryshe për Çështjen Çame, sot e ka hequr nga fjalori

Kryefjala e ditës së sotme e zhvillimeve të ditës ishte protesta e organizuar nga PDIU dhe shoqata Çamëria kundër vizitës së Ministrit të Jashtëm...

Italia regjistron 89 të vdekur nga COVID-19 në 24 orët e fundit, rreth 11 mijë raste të reja

Italia shënon sërish rritje të rasteve të reja me COVID-19. Në 24 orët e fundit janë infektuar 10.874 persona nga 144.737 tamponë të kryer. Në...

Tradhëtari/ Nuk tha një gjysëm fjale për Çamërinë dhe detin e shqiptarëve ia fali Greqisë

Gjatë konferencës me ministrin e Jashtëm grek, Nikos Dendias, Edi Rama nuk ka guxuar as ta përmendë Çështjen Çame. Nuk ka thënë një gjysëm...

Diktatura/ Policia dhunon protestuesit e PDIU-së dhe Çamërisë (galeria e fotove dëshmi)

Patriotët e PDIU-së, Shoqatës “Çamëria” dhe Vetëvendosjes janë dhunuar shtazërisht nga policia e Rilindjes. Ata nuk janë lejuar të ushtrojnë të drejtën e protestës paqësore,...
- Advertisement -