- Advertisement -

TAG

Astrit Patozi

Patozi ‘merr’ në mbrojtje Këlliçin: Më dhimbset shumë tek e shoh të goditur…

Ish-nënkryetari i Partisë Demokratike, Astrit Patozi, përmes një postimi në facebook, ka reaguar në lidhje me sulmet që i janë bërë deputetit të PD-së,...

Ironia e Patozit: Në Kuvend sot kishim një president dhe 5 opozita

Ish-deputeti dhe ish-nënkryetar i Partisë Demokratike, me anë të një postimi në Facebook ironizoi qëndrimin e opozitës në votimin e Presidentit të ri, ditën...

Ftesa e Berishës, reagon Patozi: Nuk jam në kërkim të ndonje partie

Ish-kryeministri Sali Berisha ka bërë një natë më parë ftesë të larguarve nga Partia Demokratike si Majlinda Bregu, Arben Imami, Jozefina Topalli dhe Astrit...

Patozi: Berisha është përgjegjës për çdo akt politik të Bashës

Astrit Patozi ka komentuar sot gjatë një interviste televizive i zhvillimet më të fundit dhe ecurinë e Partisë Demokratike. Patozi shprehet se vendi ynë...

Basha kandidat për President? Patozi: Vetëm nëse shkon për të vrarë miza

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Astrit Patozi, në një intervistë për mediat ka komentuar procesin e zgjedhjes së Presidentit. Ai tha se pavarësisht se po...

“Demokratët t’u bëjnë presion”, Patozi: Basha e Berisha e katandisën partinë në shifra minimale!

Sali Berisha, po aq sa Lulzim Basha, është përgjegjës për humbjen e thellë të Partisë Demokratike në zgjedhjet e pjesshme vendore të 6 marsit....

Astrit Patozi: Më e keqja ka mbërritur në këtë vend

Nga Astrit Patozi Ndërkohë që Sulltani i Turqisë pritej me nderime të larta në Tiranë, Presidenti i Shqipërisë, pothuajse i braktisur prej të gjithëve, kishte...

Patozi: Për Edi Ramën nuk më merr malli, por ka ca ditë që më ka bërë përshtypje mungesa e tij

Nga Astrit Patozi DY FYTYRAT E EDI RAMËS ME KORONAVIRUSIN Për Edi Ramën nuk më merr ndonjëherë malli. Jo thjesht se është kundërshtar, por ngaqë mua...

Partia e Djathtë

Nga Erl Kodra Për të djathtën dhe të majtën kam shkruar shumë herë. Për fat të keq, megjithëse ka një shtresë të tërë të persekutuarish...

Nga ty pritet ndryshimi i botës, ti je shqiptar edhe trim

Nga Astrit Patozi NGA TY PRITET NDRYSHIMI I BOTËS Karantina të privon nga shumë të drejta, por jo nga fantazia. Fjala vjen, ti mund ta mendosh...

Latest news

“Po vdes”, Çiljeta publikon videon: Kam një …

Çiljeta Xhilaga është një nga emrat më të hershëm të estradës shqiptare. Këngëtarja është një ndër artistet më të ndjekura në Shqipëri dhe më...

E rëndë/ 25-vjeçarja gjendet e vdekur në mes të rrugës

Një 25-vjeçare është gjetur e vdekur ditën e sotme në rrugën “Lekë Dukagjini” në Prishtinë. Lidhur me ngjarjen e rëndë, vdekjen e saj e...

Covid-19/ Rriten frikshëm infektimet, asnjë humbje jete në 24 orët e fundit

Sipas të dhënave të publikuar nga Ministria e Shëndetësisë, rezulton se numri i të infektuarve me Covid-19 në vend është në rritje nga dita...

Grabitën 4 banesa, policia italiane arreston 4 shqiptarë

Policia italiane ka arrestuar 4 shqiptarë, pasi akuzohen për grabitjen e katër banesave. Sipas mediave italiane 4 shqiptarët nga mosha 22 deri në 37...

Bashkëshorti i saj erdhi nga Italia për ta kërcënuar, shqiptarja tregon historinë e dashurisë që nisi në 97-ën

“Në fund të fundit, e vërteta doli në pah, tani që zyra jote (naziste) në Tiranë është e mbyllur, duhet të jesh më e...
- Advertisement -