Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Kur gjen Gurunë e duhur dhe fiton qetësinë shpirtërore

Nga 27-shi 0

Edi Rama e ka shpallur në një studio televizive, se ka gjetur gurunë që e udhëheq në rrugën e Nirvanës.

Ai tha: “Vangjush Dako është miku im dhe miqtë nuk m’i përcakton Departamenti i Shtetit. Do të jetë miku im edhe sikur të shkojë në burg. Ju nuk keni shans të më bëni moral mua. Mua në xhepin tim s’më gjen kush asnjë qindarkë që s’më takon. Ai është miku im, nëse miku im, ka shkelur në dërrasë të kalbur të shkojë në burg!”.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej