Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

KQZ u jep mandatin/ Tre kandidatë të PD-së gati për Kuvend

Nga Ejona 0

Tre kandidatë nga lista shumëemërore të Partisë Demokratike kanë marrë sot mandatin e deputetit nga KQZ.

Pas marrjes së mandatit, tre kandidatët Kujtim Gjuzi, Indrit Hoxha dhe Koçi Tahiri pritet të bëjnë betimin në seancën plenare të kësaj jave në Kuvendin e Republikës.

Aktualisht numri i deputetëve në Kuvendin e Shqipërisë shkon në 116.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej