Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Koronavirusi në Itali/ 766 persona humbën jetën gjatë 24 orëve të fundit

Nga Ejona 0

Vijon të jetë i rëndë bilanci nga pandemia e koronavirusit në Itali.

766 persona kanë humbur jetën gjatë 24 orëve të fundit, duke e çuar numrin total të viktimave nga Covid-19 në 14,681.

Po ashtu gjatë 24 orëve të fundit janë identifikuar 2.339 persona të infektuar me koronavirus. Në total janë 85.388 raste me koronavirus që nga fillimi i pandemisë e deri më sot, 03.04.2020.

1.480 janë shëruar gjatë 24 orëve të fundit, duke e çuar numrin total të të rikuperuarve në 19.758.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej