Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Ja kush është kryebashkiaku i cili është kapur duke pirë drogë në publik

Nga 27.al 0

Kryebashkiaku i Bulqizës, Lefter Alla, së fundmi është filmuar duke konsumuar drogë në ambiente publike.
Disa ditë më parë gazetari investigativ Artan Hoxha në emisionin “Opinion” ka deklaruar se një video e tij duke konsumuar lëndë narkotike është ende në qarkullim, por pa bërë me dije emrin.
Videoja, për të cilën përflitet ende nuk është bërë publike, por kujtojmë që vëllai dhe i biri i Allës janë kapur më herët me lëndë narkotike.

Në nëntor të vitit të kaluar dajli i kryebashkiakut është arrestuar nga policia e Tiranës me një sasi droge në makinën e tij. Ndërsa vëllai i tij në shtator të vitit të kaluar mbeti i plagosur pas një sherri, që dyshohej se kishte ndodhur mes grupeve kriminale në Bulqizë për trafik droge.

Filmi do të publikohet së shpejti në ABC News.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej