- Advertisement -

TAG

lende narkotike

Shpërndante lëndë narkotike në Shkodër, arrestohet 38-vjeçari.

Një 38-vjeçar ka rënë në prangat e policisë, pasi akuzohet për shpërndarje të lëndëve narkotike. Bëhet me dije se në pranga ka rënë shtetasi E....

Shpërndante drogë pas pune, arrestohet 33-vjeçari shqiptar në Itali

Një 33-vjeçar shqiptar është arrestuar nga policia italiane pasi akuzohet për shitje të lëndëve narkotike. Gazmend Hazizllari punonte si kujdestar i një fshe sportive në...

Arrestohen 2 persona në Lazarat, i kapën kanabis në formë çokollate dhe armë

2 persona janë arrestuar në Lazarat pasi kanë kultivuar lëndë narkotike. Në pranga kanë rënë Shkëlqim Basha dhe Rodolf Basha, të cilët kishin mbjellë 15...

Shpërndante lëndë narkotike në lokal, arrestohet 24-vjeçari nga Lushnja

Policia e Fierit ka arrestuar një 24-vjeçar, pasi u konstatua se shpërndante lëndë narkotike. Bëhet me dije se në pranga ka rënë shtetasi M.B., 24...

Itali/ Shkatërrohet grupi kriminal i shqiptarëve, trafikonin 4.5 ton drogë

Policia Italiane ka bërë të mundur kapjen e një grupi kriminal që merrej me trafikimin e lëndëve narkotike nga Shqipëria dhe Amerika Latine drejt...

Durrës/ I riu kërcënon shokun, “3500 euro ose të vrava”

Ditën e sotme, në qytetin e Durrësit një i ri është arrestuar pasi ka kercenuar bashkëpunëtorin e tij. Bëhët fjalë për një person të cilit...

Tiranë/ E kapën në flagrancë me drogë në makinë, arrestohet 22-vjeçari

Ditën e sotme policia e Tiranës ka vënë në pranga një 22-vjeçar pasi është kapur me doza të vogla të lëndeve narkotike. Gjatë kontrollit që...

“Kërcënime nga politika dhe bota e nëndheshme”. Artan Hoxha: Si më ra në dorë video e Lefter Allës

Gazetari Artan Hoxha ka shpjeguar edhe njëherë se si i “ra në dorë” video, ku sipas tij duket kryetari i Bashkisë së Bulqizës, Lefter...

Ja kush është kryebashkiaku i cili është kapur duke pirë drogë në publik

Kryebashkiaku i Bulqizës, Lefter Alla, së fundmi është filmuar duke konsumuar drogë në ambiente publike. Disa ditë më parë gazetari investigativ Artan Hoxha në emisionin...

“Mungesë provash”/ Shqiptarët kapen me drogë në banesë, por nuk dënohen për lëndë narkotike

Dy shqiptarë janë arrestuar në Dewsbury të akuzuar për kultivim lëndësh narkotike. Policia West Yorkshire bën me dije se ka sekuestruar një sasi kanabisi të...

Latest news

Diktatura e sulltanit/ Arrestohet gruaja që guxoi të qeshë, kur kalonte Edi Rama

Një 45 vjeçare me inicialet T.B., përfundoi në komisariatin numër 1 me urdhër të Gardës së Republikës, pasi këta të fundit e konstatuan duke...

Asteroidi 1.000 metra i gjërë kërcënon Tokën, ekspertët zbulojnë datën dhe vitin e përplasjes

Një asteroid i quajtur ‘Zoti i Kaosit’ po afrohet gjithnjë e më shumë me Tokën dhe brenda 48 vitesh mund të godasë planetin tonë. Paralajmërimi...

Khloe Kardashian infektohet me Covid-19, tregon simptomat: Dhimbje të çmendura… (foto)

Një nga vajzat më të famshme në botë është prekur nga Covid-19, bëhet fjalë për Khloe Kardashian. Lajmin e ka bërë me dije vetë bukuroshja...

Vjen deklarata e fortë kundër Ramës nga kreu i Komisionit të Jashtëm në PE

Eurodeputeti gjerman, David McAllister, reagon ashpër për vendimin e mazhorancës shqiptare për të votuar ditën e nesërme në seancën plenare ndryshimet në Kodin Zgjedhor. Në...

E pabesueshme, Gjeli vret oficerin e policisë, flet shefi i Komisariatit: S’ka ndodhur kurrë në 25 vite

Lufta mes gjelave është një sport i paligjshëm, por shumë popullor, sidomos në Amerikën Latine dhe Azi. Diçka e pazakontë ka ndodhur së fundmi...
- Advertisement -