- Advertisement -

TAG

Kryebashkiaku i Bulqizës

Video e kokainës, Lefter Alla mbërrin në Prokurorinë e Tiranës

Kryebashkiaku i Bulqizës Lefter Alla mbërrin në Prokurorin e Tiranës. Gazetarja Glidona Daci raporton për abcnews.al se kryebashkiaku është i shoqëruar nga avokati Bledar...

Reagon Vokshi: Edi Rama refuzon të bëjë testin e drogës për herë të katërt

Ish-deputetja e Partisë Demokratike Albana Vokshi, në një deklaratë të dhënë, akuzoi kryeminsitrin Edi Rama se nuk po e shkarkon kryebashkiakun e Bulqizës Lefter...

Mustafaj: Ja ç’zgjedh kryeministri për kryebashkiakë. Gjithçka është rrënuar moralisht

Ish deputeti dhe ish-ministri i Jashtëm Besnik Mustafaj në një intervistë ka folur edhe për videon ku dyshohet se kryebashkiaku i Bulqizës Lefter Alla...

Salianji: Po thithte një tas me kokainë ndërsa fëmijet e asaj zone nuk mbushin dot një tas me ushqim

Pas publikimit të videos nga Artan Hoxha në Abc Neës ku duket kryebashkiaku i Bulqizës duke thithur kokainë, ky i fundit vendosi të padisë...

SPAK merr videon origjinale të Lefter Allës, thërret sërish kryebashkiakun e Bulqizës

Prokuroria e Posaçme (SPAK) ka thirrur sërish kryebashkiakun e Bulqizës, Lefter Allën, për ta marrë në pyetje, lidhur me videon e publikuar, ku shfaqej...

Si i shmangen socialistët pyetjes për Allën: Po unë jam nga Lushnja, pyetja është shumë e shtrenjtë (film)

Video e kryebashkiakut të Bulqizës, Lefter Alla duke thithur kokainë ka marrë mjaft komente dhe reagime të ashpra si nga ana e politikanëve por...

Artan Hoxha del nga SPAK: U dhashë prokurorëve gjithë informacionin që duhej (film)

Gazetari Artan Hoxha ka dalë përpara pak minutash nga ambientet e Prokurorisë së Posaçme, ku ka dhënë deklarimet e tij, në lidhje me videon...

Përfundon deklarimin në SPAK/ Lefter Alla për gazetarët: E ka në dorë drejtësia. Nuk kam asnjë koment (film)

“Kemi kohë të bisedojmë herë tjetër. E ka në dorë drejtësia. Nuk kam asnjë koment” Kjo ishte deklarata e vetme që tha Lefter Alla pas...

Qeveria gjithmonë hesht deri sa…/ Reagon Manjani: Sa herë kapen mat thonë se është e montuar

Ish-ministri i drejtësisë Ylli Manjani ka reaguar për videon në të cilën shihet kryebashkiaku i Bulqizës, Lefter Alla duke konsumuar drogë. Alla ka deklaruar se...

Lefter Alla mbërrin te SPAK i shoqëruar nga avokati i tij

Kryebashkiaku i Bulqizës, Lefter Alla ka mbërritur në ambientet e Prokurorisë së Posaçme për të dëshmuar rreth videos së publikuar në media, ku pretendohet...

Latest news

Dritan Kaba: Artan Lame po thellon mashtrimin

Artan Lame paska nxjerrë një sqarim dhe thotë që biseda është bërë në 2017. Gënjen trashë edhe vazhdon të mashtrojë pa turp, se hajduti...

Skandali me legalizimet, Zbardhet mesazhi urgjent që Lame u dërgoi vartësve

Pas publikimit të audios së përgjimit të drejtorit të Kadastrës, Artan Lame ka nisur mesazhe porosie për punonjësit e tij duke i kërkuar që...

Rritet numri i rasteve, 6 të vdekur nga Covid në vend

Numri i rasteve të reja gjatë 24 orëve të fundit është rritur me 48 më shumë krahasuar me një ditë më parë. Ministria e...

EMA: Ka lidhje të mpiksjes së gjakut dhe vaksinës Johnson & Johnson

Agjencia Europiane e Barnave tha të martën se vaksina Johnson & Johnson Covid-19 ka lidhje të mundshme me rastet e rralla të mpiksjes së...

Zbulohen rregullat, si do të votojmë në 25 prill

Zbulohen rregullat, si do të votojmë në 25 prill për shkak të masave anti-COVID.
- Advertisement -