Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Incidenti në Dibër/ Qytetari: Rama ik. Rama: Po, po do iki (film)

Nga Klodiana 0

Kryeministri Edi Rama në ndalesën e tij të rradhës në Dibër u shpreh i bindur se data do të përfundonte me fitore absolute për ta.

Por vrullin e kreut të qeverisë e ka ndalur një qytetar, i cili brohoriti “Rama ik”.

Kjo thirrje ka krijuar pështjellim të madh tek Edi Rama i cili e ka humbur toruan dhe u desh pak sekonda të rifillonte fjalimin ndërsa i është përgjigjur qytetarit: “Po po do iki”.

Incidenti ne Diber/ Qytetari therret "Rama IK"ne mes te fjalit te kryministrit. Shefi i qeverise bllokohet per nje cast dhe i pergjigjet me shpoti: "Po po do iki"

Incidenti ne Diber/ Qytetari therret "Rama IK"ne mes te fjalit te kryministrit. Shefi i qeverise bllokohet per nje cast dhe i pergjigjet me shpoti: "Po po do iki"

Publiée par SYRI.net sur Dimanche 9 juin 2019

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej