Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Shkrumbohet 6-katëshe ndërtesa në Londër, panik te banorët

Nga Klodiana 0

Një ndërtesë është përfshirë nga flakët mesditën e sotme në Londër, por fatmirësisht raportohet se nuk ka pasur persona të lënduar.

Mësohet se zjarri ka qenë i përmasave të mëdha, aq sa në vendngjarje kanë mbërritur 10 forca zjarrfikëse, të ndarë në 15 ekipe. Nuk dihen ende motivet e zjarrit, por paraprakisht dyshohet për shkaqe aksidentale.

Të gjithë banorët janë evakuuar, e ndërsa janë bllokuar të gjitha rrugët përreth.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej