Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Ftesa e Ramës për dialog me opozitën, Basha bën menjëherë lëvizjen e rradhës

Nga Ejona 0

Menjëherë pas ftesës së kryeministrit Edi Rama për dialog me drejtuesit e opozitës parlamentare ka reaguar lideri demokrat Lulzim Basha.
Mësohet se kryedemokrati Basha do të mbledhë në selinë e PD-së aleatët e tij. Mbledhja pritet të nisë pas 20 minutash, në orën 18:00.
Në një prononcim nga selia blu para se të niste mbledhja, Basha e ka quajtur ftesën e Ramës si “provokim të rëndë dhe tallje”.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej