Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Kërcënon ish-gruan dhe i rreh të shoqin, arrestohet 47 vjeçari shqiptar në Itali

Nga Ejona 0

Një 47 vjeçar shqiptar ka rënë në prangat e policisë italiane pasi ka kërcënuar me vdekje në mënyrë të vazhdueshme ish-gruan e tij.
Përveç kërcënimeve mësohet se shqiptari ka ushtruar edhe dhunë fizike edhe ndaj bashkëshortit të gruas shqiptare.
Shqiptari bashkë me dy bashkëkombës kanë marrë leva hekuri dhe kanë qëlluar burrin e ish-gruas së 47 vjeçarit, dhe për pasojë ai ka mbetur i plagosur.
Çifti i kërcënuar ka bërë denoncim në polici dhe në mbrëmje, karabinierët e Astit kanë kryer arrestimin e shqiptarit kërcënues. Ndaj shqiptarit u dha masa e sigurisë “arrest me burg”.
Ndërkaq, mësohet se 47-vjeçari dhe ish-bashkëshortja kanë një fëmijë.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej