Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Fatmir Xhafajn e paska shkarkuar Baton Haxhiu

Nga 27-shi 0

Megjithëse, kryetari i qeverisë Edi Rama tha se Fatmir Xhafaj iku vetë, na del që “molla e sherrit” që e paska dëbuar ministrin e Brendshëm nga kabineti, paska qenë një sondazh i Baton Haxhiut.

Ky i fundit, megjithëse nuk ka kurrfarë tagri politik, na del që mat opinionin për llogari të kryeministrit. Se si paguhet mbetet e rëndësisë së dorës së dytë, por dje në emisionin “Open” të Eni Vasilit në Top Channel, Baton Haxhiu tha: “…sipas  sondazheve që kemi kryer ne, rezultonte që 76% e opinionit ishte për largimin e ministrit të Brendshëm, pasi ai pësoi goditje në imazh pas çështjes së të vëllait.”

Duhet pritur nëse ka shkarkime të tjera për të bërë në qeveri Batoni.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej