- Advertisement -

TAG

Top Channel

“Pse je kaq kur*ë”/ Pas skandalit që ndodhi, Tea do publikoi kontratën “e frikshme” që ka bërë me Top Channel (foto)

Ka bërë bujë lajmi se Tea dhe Bearti janë në një lidhje bashkë, të dy konkurentë të emisionit “Përputhen”. Ditën e djeshme ishte Bearti ai...

Ça malli është kjo vaksina që nuk jep efekte anësore?

Darka në restorantin e Nusretit/ Rama: Ishte një delegacion i madh, pasi kemi arritur një marrëveshje me Emiratet e Bashkuara Arabe Në pjesën e fundit...

Histori frymëzuese/ 27- vjeçarja gëzon fëmijët që kalojnë festat në spital, nisur nga historia personale (film)

Festat e këtij fundviti nuk do të jenë si më parë diktuar nga pandemia COVID-19, 27 vjeçarja Greta Dedaj ka treguar nisëm që ajo...

Votoi kundër emërimeve të Bledi Çuçit dhe Milva Ekonomit, Mimi Kodheli sqaron: Lapsus, nuk kisha syzet! (film)

Dje, në Kuvend u votuan emërimet e dy ministrave të rinj, Bledi Çuçi në krye të Ministrisë së Brendshme dhe Milva Ekonomi në krye...

Dëshmitari i fabrikuar i Ramës: Çdo natë komunikoj me të vdekurit, pi duhan me ta

Një histori e fabrikuar nga Top Channel dhe Edi Rama u mor mbrëmë nga televizionet kombëtare, të cilat e debatuan gjatë. Dëshmitari Milaim Bellanica...

“E donim jetën, ishim vajza të gëzuara”/ Blerta Josifi rrëfehet për të kaluarën: Tani jam në kërkim të një pune (film)

Pas më shumë se 4 muajsh pas ngjarjes së rëndë që shokoi mbarë opinionin publik, Blerta Josifi, rrëfeu në “Shqipëria Live” në Top Channel...

Propaganda e Top Channel për inceneratorët, si u shtrembëruan faktet për mega aferën korruptive

Top Channel ka transmetuar një dokumentar për Inceneratorët, me një përpjekje qartazi propagandistike duke u munduar të rrëzojë akuzat e opozitës që e cilëson...

Plas keq mes zonjave gjirokastrite në Open/ Fico: Të ka marrë malli për Enver Hoxhën; Kokalari: Familja juaj i ka mbajtur pishtarin

Në emisionin “Open” në Top Channel po diskutohet për zgjedhjet në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Aktualisht udhëheq kandidati demokrat, Joe Biden, por Trump...

Ndotja akustike/ Bushati Spiropalit: Me lavde gojore për Skënderbeun… Spiropali Bushatit: Ti je nipi i Hysni Kapos (film)

Shumë ashpër janë përplasur mes tyre Andi Bushati dhe Elisa Spiropali dje në mbrëmje në emisionin “Open” në Top Channel. Përballja u kthye në një...

Top Channel publikon dosjen e Hagës: Bashkë me Hashim Thaçin dhe Kadri Veselin ja lista e gjatë të të akuzuarëve (film)

Top Channel ka bërë publike pjesë nga propozim- aktakuza që Prokurori Special  ka ngritur ndaj Hashim Thaçit, Kadri Veselit dhe disa prej anëtarëve të...

Latest news

Aksident me vdekje në Lushnje, kamioni përplas të moshuarin

Një aksident me pasojë vdekjen e një të moshuari ka ndodhur këtë pasdite në Lushnjë. Policia njofton se rreth orës 19:30, në aksin rrugor Lushnjë–Rrogozhinë,...

Rama vijon me dasmën: Jemi “dhëndër” në tentativë për në BE

Kryeministri Edi Rama vijon me “dasmën  dështuar” të integrimit në BE. Në përvjetorin e Fondacionit Gjerman “Friedrich Ebert” në Shqipëri, Rama foli për procesin...

28-vjeçari humb kontrollin e makinë, aksidenton këmbësorin në aksin Tapizë-Thumanë

Një aksident është regjistruar mbrëmjen e sotme në aksin rrugor Tapizë – Thumanë. 28-vjeçari me iniciale A.K ka humbur kontrollin e automjetit dhe për pasojë...

8 nxenës pozitiv me Covid, mbyllet plotësisht klasa e 5-të e shkollës në Gjirokastër

Inspektorati Shteteror Shendetesor ne Gjirokaster ka mbyllur klasën e pestë në shkollen 9-vjecare "Avni Rustemi" në Bashkine e Libohoves. Shkak është bërë infektimi e...

Progres-Raporti 2021 konfirmon 15 parakushtet e paplotësuara

Nga BUJAR LESKAJ Komisioni Europian pub likoi ditën e djeshme Progres-Raportin për Shqipërinë. Të 136 faqet e këtij raporti përbëjnë provën e shkruar se qeverisja...
- Advertisement -