Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Fal’ me shnet fisit… Foto LSA/ Malton Dibra

Nga 27.al 0

Ministri i Shëndetësisë, Ilir Beqaj duke folur gjatë një konferencë shypi, ku ka deklaruar se së shpejti do të fillojë aplikimi i recetës elektronike, e cila do bëjë të rritet cilësia e shërbimeve e të shmangen abuzimet.

Ministri Shendetesise Ilir Beqaj, duke folur gjate nje konference shypi, ku ka deklaruar se se shpejti do te filloje aplikimi i recetes elektronike, e cila do beje qe te rritet cilesia e sherbimeve e te shmangen abuzimet./r/n/r/nHealth Minister Ilir Beqaj , speaking during a press conference , which has declared that it will soon start the application of electronic prescribing, which will do to increase the quality of services and to avoid abuses .

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej