Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Enkel Demi: Basha do bëhet kryeministër kjo është evidente (film)

Nga Klodiana 0

Gazetari Enkel Demi nga studio e lajmeve në RTV Ora deklaroi se Lulzim Basha do të bëhet kryeministër.

Gjithashtu Enkel Demi tha se opozita po mendon një mënyrë që të instalojë njerëzit në shesh.

“Basha është i kompleksuar nga skenari i çadrës, por me hapjen e motit këta do të mendojnë diçka. Me sa di unë nga burime të mijat ata po vrasin mendjen për instalimin e njerzëve në shesh. Opozita po shkon drejt ditëve të fundit të presionit. Po të vësh re para se Basha të digjte mandatet, Bashën e merrnin me shaka. Hë se ky nuk di të bëjë asgjë. Unë jam një nga ata që nuk e kam marrë ndonjëherë seriozisht. Kam menduar që liderit duhet të ketë tjetër karizëm. Por, ky veprim që e ka bërë ky dhe për mua është surprizë, mund të vija bast që nuk e bënte, kjo mua më ka bërë të mendoj që Basha do ta marri pushtetin, por se sa do ta mbajë atë kjo është tjetër histori. Ky do bëhet kryeministër kjo është evidente”, ka deklaruar Enkel Demi.

/oranews/

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej