Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

DW/ Merkel ka më pak se gjysëm ore kohë për Ramën. Nuk ka hapje negociatash

Nga Klodiana 0

Deutche Welle ka hedhur poshtë deklaratat, me të cilën ministri i Jashtëm njoftoi për takimin me kancelaren Merkel duke e raportuar si një takim të suksesshëm.

Përmes një postimi në facebook, Deutche Welle shkruan se takimi midis Merkel dhe Ramës zgjati më pak se 30 minuta.

“Më pak se gjysmë orë kishte Merkel në takimin me Ramën para se në orën 17.00 të përshëndeste Presidentin Francez Macron. Për Shqipërinë ka shumë rëndësi çelja e negociatave, por momentalisht kjo është e pasigurtë.” shkruanm Deutche Welle.

Image

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej