Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Durrës/ Një nxënës plagoset me thikë

Nga Skenderi 0

Ende nuk dihen rrethanat e ngjarjes

Një nxënës ka mbetur i plagosur me thikë në krah dhe në shpatull pas një sherri mes shokëve të klasës. Ngjarja ka ndodhur në shkollën 9-vjeçare “Bedrie Bebezi” në Durrës rreth orrës 13:00.

Mësohet se nxënësi i plagosur është dërguar me urgjencë në spital dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Policia ka mbërritur menjëherë në vedngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të shkaqeve që çuan në plagosjen me thikë të adoleshentit.

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej