- Advertisement -

TAG

sherr

Rrahu xhaxhanë e tij 70-vjeç, kapet autori, goditi me grushte të moshuarin

Një 46-vjeçar ka rënë në prangat e policisë së fundmi, pasi akuzohet për dhunë ndaj xhaxhait të tij. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Panahor, Mallakastër....

Sherr në Mallakastër, babë e bir qëllojnë me grushte punonjësit e policisë

Babë e bir kanë qëlluar me grushte punonjësit e policisë në Mallakastër. Blutë bëjnë me dije se Besnik Malkaj 56-vjeç në bashkëpunim me djalin...

Sherr mes disa personave në qendër të Elbasanit, plagoset me thikë një 25-vjeçar, arrestohet autori

Një zënkë midis disa të rinjëve ka ndodhur para pak çastesh në qytetin e Elbasanit, ku është qëlluar me thikë ndaj një 25-vjeçari, të...

Sherr me thika në qytetin e Durrësit, Policia vë në pranga një 51 vjeçar

Një sherr me thika ka ndodhur ditën e sotme në qytetin e Durrësit, ku një 51 vjeçar ka qëlluar me thikë një 55 vjeçar...

Rrihet brutalisht aktivistja e PD-së në Divjakë, vëllai i kryetarit të bashkisë i thyen krahun

Është rrahur brutalisht Elsa Bita aktiviste e PD nga vëllai i kryetarit të bashkisë Divjakë sepse ka postuar në Facebook bashkinë mbyllur ditën e...

Sherr mes disa personave te Rruga e Kavajës, dy të plagosur me thikë

Një plagosje me thikë ka ndodhur pak minuta më parë te Rrua e Kavajës, në Tiranë. Nga hetimet paraprake, raportohet se janë plagosur dy persona. Ngjarja...

Sherr me thika dhe sende të forta në Sauk, plagosen 3 persona

Një sherr mes disa personave është regjistruar mbrëmjen e djeshme në rrugën “Selim Braja”, në  Sauk të Vjetër. Sipas policisë 26 vjeçari E. S. së...

Sherr me thika në Tiranë, plagoset një person

Një person është plagosur me thikë në Tiranë pas një sherri të çastit. Burimet zyrtare bëjnë me dije se ngjarja ka ndodhur në zonën...

Plas sherri mes të rinjve në Elbasan, një person në gjendje kritike për jetën

PoliciaNjë sherr i madh mes disa personash ka ndodhur pasditen e sotme në qytetin e Elbasanit. Për pasojë një djalë i ri ka mbetur i...

Sherr me grushte në Vlorë, një i plagosur

Një person është plagosur mbrëmjen e sotme në Vlorë si pasojë e një sherri me grushte, shkelma dhe sende të forta. Nuk dihet ende shkaqet...

Latest news

Deputeti i PD-së, Bujar Leskaj jep alarmin: Dhjetëra shkolla në Vlorë janë mbyllur! Propaganda qeveritare nuk mund të mbulojë plagët e arsimit shqiptar

Deputeti i PD-së Bujar Leskaj ka uruar të gjithë nxënësit në mbarë vendin që sot nisin zyrtarisht procesin mësimor, ndonëse nën kushtet e pandemisë...

Alfred Cako bën deklaratën e habitshme: Ju tregoj se kush i kontrollon sot paratë e shqiptarëve

Konspiracionisti Alfred Cako shprehet se sot paranë e zotëron ‘Familja Rothschild’. Sipas tij, kjo familje zotëron të gjitha bankat e botës, edhe ato në...

Nuk ka bashkëpunim, talibanët ekzekutojnë drejtuesin e ISIS bashkë me 8 oficerë të tjerë

Ish-kreu i grupit terrorist ISIS-K, Abu Omar Khorasani është ekzekutuar dje në një burg në Afgansitan, njoftonte qeveria talibane. Ai ka qenë drejtues i degës...

Përfundon mbledhja e PD-së, Basha jep deklaratë për mediat: Jemi kthyer në parlament për këto arsye

Kreu i PD-së, Lulzim Basha ka folur për mediat pas përfundimit të mbledhjes së Grupit Parlamentar të PD-së. Ai theksoi se qeveria Rama është fajtori...

Emërimi i Vlora Hysenit/ Kurti dhe Osmani e shkarkuan nga detyra, ndërsa Rama e punëson si këshilltare

Vlora Hyseni, nëndrejtore e Agjencisë Kosovare të Inteligjencës, është emëruar këshilltare e kryeministrit të Shqipërisë Edi Rama. Lajmin e bëjnë me dije mediat kosovare,...
- Advertisement -