- Advertisement -

TAG

plagosje

U qëllua me armë në këmbë, policia: 51-vjeçari në Dibër u plagos në rrethana të paqarta

51-vjeçari Faik Zeqja nga Dibra është plagosur mbrëmjen e sotme me armë zjarri në këmbë. Ngjarja ndodhi rreth orës 18:00 në vendin e quajtur...

Aksident i rëndë në Tiranë/ Makina humb kontrollin, ndërron jetë pasagjeri dhe plagosen 2 të tjerë

Një aksident i rëndë ka ndodhur gjatë ditës së sotme në Tiranë. Sipas informacioneve, një makinë ka humbur kontrollin duke dalë nga rruga. Si pasojë...

Të shtëna me armë zjarri në Durrës, plagosen dy persona, arrestohen autorët

Të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar në afërsi të një lokali në lagjen 13 të qytetit të Durrësit. Sipas raportimeve , 2 persona kanë...

Plagoset me armë zjarri një 31-vjeçar në Patos

Një 31- vjeçar është plagosur me armë zjarr në Patos. Bëhet me dije se i plagosur ka mbetur Klajdi Sulo. Ngjarja ka ndodhur në afërsi...

Në pranga autori i sherrit në Don Bosko, plagosi me thikë 45-vjeçarin

Plagosi me thikë 45-vjeçarin pas një konflikti për motive të dobëta, vihet në pranga nga Policia e Tiranës autori. Sekuestrohet mjeti prerës thikë me të...

Mat/ Plagosje me armë zjarri, policia shpall në kërkim autorin

Ditën e dejshme në një lokal në aksin rrugor Burrel-Tiranë rreth orës 23:05 është plagosur E.M 30 vjeç, i cili ndodhet në spital jashtë...

Të shtëna me armë në Lezhë, plagoset një person

Të shtëna me armë në qytetin e Lezhës, plagoset një 30-vjeçar. Sipas të dhënave paraprake ngjarja ka ndodhur pak minuta më parë, ndërsa autori i...

Aksident gjatë punës, plagoset shqiptari në Itali

Një shqiptar, shitës ambulancë ka mbetur i plagosur pasi është përplasur nga karroceria e një mjeti në tregun e Torinos. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e...

Aksident në Paskuqan/ Kalimtarja përplaset nga makina, shtrohet me urgjencë në spital

Pasditen e sotme në zonën e Paskuqanit, një 59 vjeçare është aksidentuar dhe për shkak të plagëve të marra ka përfunduar në spital. Bëhet me...

PD: Vrasje, plagosje, përdhunime, tritol, sundimi i krimit është kthyer në normalitet

Ish-deputeti demokrat, Enkelejd Alibeaj ka akuzuar sot qeverinë Rama se sundimi i krimit në vend është shndërruar në një normalitet, sidomos tani gjatë periudhës...

Latest news

I vdes burri nga COVID-19, ish-deputetja socialiste: Nuk ja doli dot me sëmundjen

Bashkëshorti i ish-deputetes socialiste Valentina Leskaj ka ndërruar jetë nga koronavirusi. Lajmin e trishtë e ka njoftuar vetë Leskaj në një postim në Facebook,...

Protestat e dhunshme në Maqedoninë e Veriut, arrestohen 8 persona, prokuroria paralajmëron ndëshkime të tjera

Policia në Maqedoninë e Veriut ka arrestuar 8 persona për protestat e dhunshme që filluan për rastin “Monstra”. Mediat maqedonase shkruajnë se Prokuroria ka paralajmëruar...

Bilanci nga COVID-19 në Maqedoni: Sot u shënuan 721 raste të reja dhe 7 të vdekur

Në 24 orët e fundit në Maqedoni është rritur ndjeshëm numri i infektimeve të reja me Covid-19. Nga 3816 testime të kryera, 721 qytetarë...

986 raste të reja dhe 19 humbje jete në 24 orët e fundit nga COVID-19

Ministria e Shëndetësisë njofton se gjatë 24 orëve të fundit janë infektuar 986 qytetarë me COVID-19. Nga krahu tjetër nuk kanë mundur të fitojnë...

Çfarë i shkroi Edi Rama, Albin Kurtit pas fitores në zgjedhje? Zbulohet letra

Pas fitores së zgjedhjeve në Kosovë, Albin Kurti mori shumë letra nga drejtuesit e shumë shteteve dhe mes tyre nuk kishte si të mungonte...
- Advertisement -