Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Berisha: Gjiknuri në tepsi, i filmuar duke i dhënë para Habilajt për të blerë votat

Nga Klodiana 0

Ish-kryeministri i Shqipërisë, Sali Berisha ka vijuar denonciamet në lidhje me çështjen  Habilaj.

Sali Berisha ka publikuar në Facebook një informacion sipas të cilit edhe Ministri i Energjisë, Damian Gjiknuri ka lidhje me vellezerit Habilaj.

Duke cituar “qytetarin dixhital”, Berisha shkruan se deputeti i Vlorës është filmuar duke i dhënë para Habilajve me qëllim blerjen e votës.

Statusi i Berishës

“Gjiknuri në tepsi! I filmuar duke i dhënë para Habilajt në fushatë për të blerë votat!

Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital! sb

“Përshendetje Doktor! Gjatë fushates elektorale të fundit, Habilajt uleshin për dreka dhe darka me Damian Gjiknurin në Vlorë. Madje Habilajt kanë edhe regjistrime duke i ofruar para në dorë D.Gjiknurit. Kanë pasur marrëdhënie të regullt interesash meGjiknurin. Ju uroj shëndet. Anonim Ju lutem!”

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej