- Advertisement -

TAG

video

PD nxjerr videon: Nuk do të jemi kurrë strehë apo avokat të të korruptuarve!

Partia Demokratike ka publikuar pamje nga tubimet dhe protesta e fundit e 8 janarit e thirrur nga Sali Berisha, ku sipas selisë blu tregohet...

Deklaratat e Metës/ PD i përgjigjet me video: Merrte informacion dhe jepte direktiva

Partia Demokratike vijon akuzat kundrejt presidentit Ilir Meta, të cilin e quan bashkëorganizator të ish-kryeministrit Sali Berisha, të protestës në selinë blu. Përmes një videoje...

PD: Berisha dhe Noka bënë gjithçka për të goditur demokratët

Partia Demokratike ka publikuar një video ku tregon qartë dhunën e ushtruar nga mbështetësit e ish-kryeministrit Sali Berisha në protestën e 8 dhjetorit para...

Stuhia e erës rrëzon kamionin në Milot (film)

Moti i keq me erë të fortë dhe temperatura të ftohta ka përfshirë sot vendin tonë. Madje në disa akse raportohen vështirësi në kalim....

Rita Ora “çmend” rrjetin duke kërcyer valle shqiptare (Video)

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, na ka bërë sërish krenarë. Ajo vazhdimisht ka treguar se është shqiptare dhe nuk e harron kurrë...

Meta rikthehet në vendlindje, përshëndet nga kanionet e Osumit

Presidenti i vendit Ilir Meta, ka zgjedhur natyrën për të kaluar një të dielë. Kreu i shtetit eshte rikthyer ne vendlindjen e tij. Meta ka...

Artan Hoxha publikon videon: Policit në Shkodër i vendosin eksploziv në banesë, autori “maskohet” me çadër (film)

Gazetari Artan Hoxha publikoi sot në ABC Live një video ku duket momenti i vendosjes dhe shpërthimit të një sasie eksplozivi në shtëpinë e shefit...

Pamje dramatike, bien njerëz nga avioni në Kabul (film)

Pamje të pabesueshme vinë nga aeroporti ndërkombëtar i Kabulit, ku mijëra njerëz po përpiqen të largohen nga vendi pasi talebanët morën pushtetin. Sipas mediave të...

Milaim Zeka i del në mbrojtje gjyqtares Enkeleda Kapedani: Video në Tik Tok? Mund t’i bënte kushdo, edhe gruaja ime (film)

Gazetari Milaim Zeka i ka konsideruar të tepërta reagimet në rrjetet sociale dhe jo vetëm në lidhje me videot e publikuara të kryegjyqtares Enkeleda...

Video virale: Pushteti vjedh edhe nga votimi elektronik

Nuk kanë të sosur skandalet e këtij procesi zgjedhor. Ky është një tregues i manipulimit në shkallë industriale. Një video virale tregon se manipulimi ka ndodhur...

Latest news

Me qese akulli në tendinën e Akilit, dëmtimi i Ibra-s frikëson tifozët

Ibrahimovic u largua nga fusha në minutën e 25′ të takimit Milan-Juventus. Ai u detyrua të zëvendësohej për shkak të një problemi duke habitur...

Vijon acari, e marta shënon ditën më të ftohtë, moti ‘zbutet’ të premten

Dita e martë pritet të jetë dita më e ftohtë e javës dhe e muajit. Nesër temperaturat do të vijojnë të zbresin, por të...

A po mendonte për Çelsin teksa krijonte panik në mbrojtjen e Sitit? Ja si përgjigjet Broja

Armando Broja ka qenë i jashtëzakonshëm në ndeshjen ndaj Mançester Sitit. Madje Broja ka marrë komplimente edhe nga Pep Guardiola i cili vlerësoi sulmuesin...

Aksident në Vlorë, “Benzi” përplaset me motorin

Një aksident ka ndodhur këtë mbrëmje në rrugën Kosova në Vlorë. Burime zyrtare të policisë bëjnë me dije se automjeti tip “Benz” me drejtues shtetasin...

Pushteti që po kafshon futbollin me dhëmbët e Veliajt!

  Velaj vijon të godasë. Sot hodhi një tjetër hap dhe tregoi dhëmbët, jo ato për inceneratorët, as ato për ish-kompleksin “Dajti”, as ato të...
- Advertisement -