Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Basha i përgjigjet Ramës me video për “KÇK-në”: Kur mashtron gjithë kohës, harron kur ke thënë për herë të fundit të vërtetën

Nga Klodiana 0

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, i është përgjigjur akuzave të kryeministrit Edi Rama, të bëra sot nga foltorja e Kuvendit ku tha se opozita është mbështetja më e madhe e KÇK-së.

Basha ka publikuar në “facebook” një video ku shfaqen disa prej figurat e PS, që janë subjekt i drejtësisë apo ligjit të Dekriminalizimit, siç janë Elvis Rroshi, Mark Frroku, Saimir Tahiri, etj.

“Kur mashtron e gënjen gjithë kohën, harron kur ke thënë për herë të fundit të vërtetën! Kjo i ndodh Edi Ramës sa herë që flet! Ndiqeni vetë👇”, shkruan Basha.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej