Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Akuzohej për vrasje në Gjermani, kosovari arrestohet në një palestër në Tiranë

Nga Ejona 0

Shtetasi Shkëlqim Kastrati me origjinë kosovare është dënuar me burg sot nga Gjykata e Tiranës pasi akuzohet për vrasje.

Gjykata ka vendosur masën e arrestit 40 ditë burg për qëllime esktradimi në Gjermani, ku edhe do të vuajë dënimin.

Shtetasi kosovar, i moshës 23 vjeç u arrestua dy ditë më parë në një palestër në Tiranë pasi akuzohej nga drejtësia gjermane dhe kishte vendosur për të masën e arrestit me burg.

Gjatë kontrollit në shtëpi atij iu gjetën edhe sekuestruan armë dhe drogë.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej