- Advertisement -

TAG

gjykata e tiranes

I arrestuar për kontrabandë ilaçesh, nis seanca për masën e sigurisë për Sokol Topçiun

Nis masa e sigurisë për Sokol Topciun, administratorin e "Farmanet", i cili dyshohet për kontrabandë medikamentesh. Raportohet se seanca në gjykatën e Tiranës po...

Rrahu të miturin tek liqeni gjatë karantinës, polici i shpëton burgut

Gjykata e Tiranës ka dënuar me 4 muaj burg efektivin Glen Ndreu, i cili dhunoi të miturin S.Ç., rreth një vit më parë. Ngjarja ndodhi...

Abuzonin me testet për COVID-19, Gjykata lë në burg mjekët dhe sekserët, lirohet vetëm Marinela Kalaja

Gjykata e Tiranës ka lënë në burg mjekët dhe sekserët që abuzonin dhe falsifikonin me testet ndaj COVID-19. E vetmja që u lirua në detyrim...

Aksidenti i rëndë në Tiranë ku e reja humbi këmbën, “arrest me burg” djalit të ish-kreut të policisë

Gjykata e Tiranës ka caktuar masën e sigurisë “arrest me burg” për djalin e ish-drejtorit të Policisë së Tiranës, Erzen Breçani. 25-vjeçari Jehon Breçani aksidentoi...

U përdor si “karem” për vrasjen e Hekuran Billës, lirohet nga qelia 26-vjeçarja Adiola Lakra

Gjykata e Tiranës liron nga qelia Adiola Lakrën, 26-vjeçaren e dyshuar si bashkëpunëtore në ekzekutimin e Hekuran Billës 11 qershorin e vitit të kaluar...

U kapën me 1 kg kokainë në makinë, Gjykata e Tiranës jep masën e sigurisë për efektivin e RENEA-s dhe dy të tjerët

Gjykata e Tiranës ka caktuar masën e sigurisë “arrest me burg me afat 35 ditor” për efektivin e RENEA-s, Xhuljo Liçi, që u kap...

Aksidentoi për vdekje “Xubin” e Yzberishtit, jepet vendimi për shoferen

Gjykata e Tiranës ka caktuar masën e sigurisë “arrest shtëpie” për Ankela Mulletin e cila u përfshi në aksidentin me vdekje të 45-vjeçarit Fatmir...

Manovra të rrezikshme në sheshin “Skënderbej”, gjykata lë në burg të riun

Gjykata e Tiranës caktoi sot masën e sigurisë "arrest me burg" për 32-vjeçarin Arben Mema që ditën e zgjedhjeve, më 25 prill theu barrierat...

“Bllokimi” i qiellit shqiptar, tre kontrollorët e arrestuar apelojnë vendimin e Gjykatës së Tiranës

Tre kontrollorët e arrestuar një javë më parë të cilët akuzohen si organizatorë të grevës që solli bllokimin e fluturimeve në Aeroportin e Rinasit...

Grabisnin vilat në Tiranë, Gjykata lë në arrest me burg 5 të arrestuarit

Gjykata e Tiranës ka lënë në burg 5 të arrestuarit si pjesë e një grupi të grabitjes së banesave në Sauk dhe Liqeni i...

Latest news

Përndiqte ish të dashurën, arrestohet 39 vjeçari në Tiranë

Bie në prangat e policisë një 39 vjeçar në Tiranë që ka përndjekur vazhdimisht ish të dashurën. Gjithashtu Policia ka arrestuar edhe 3 të rinj...

Vdekja e 4 turistëve në hotelin në Qerret, dyshohet se pasi kishin konsumuar alkool dhe kokainë kishin kaluar në overdozë

Të tjera detaje dalin në dritë në lidhje me vdekjen e 4 turistëve rusë në saunën e një hoteli në Qerret të Kavajës. Raportohet...

Goditi policin, arrestohet 43 vjeçari në Tiranë

Arrestohet një 43 vjeçar në Tiranë pasi ka goditur një punonjës policie. “Po nga specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Nr.4 u...

Basha mesazh ngushëllimi për ndarjen para kohe nga jeta të gazetarit: I jam pranë familjes

Kreu i Partisë demokratike Lulzim Basha ka shprehur ngushëllimet për ndarjen nga jeta të gazetarit Artjan Tepelena. Gazetari humbi betejën me Covid në moshën...

Kishin bërë gati 10 kg kanabis për të shitur, pranga të riut në Fier, në kërkim autori tjetër

Sekuestrohen 10 kg lëndë narkotike në Fier, ndërsa në pranga ka rënë një i ri. Në kuadër të operacionit të koduar “Hoxhara” u arrestua...
- Advertisement -