Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

30 Qershori/ Ja ku do e mbyllë fushatën shumica

Nga Klodiana 0

Për maxhorancën kjo është java e fundit e fushatës elektorale për 30 qershorin.

Në mbledhjen e kryesisë së PS, gjithashtu është vendosur edhe vendi dhe data për mbylljen e fushatës.

Mësohet se mitingu për mbylljen e fushatës do bëhet ditën e premte në Vlorë. Kujtojmë se kryeministri Edi Rama është deputet në qarkun e Vlorës, ndërsa dhe dy zgjedhjet e fundit mitingjet finale janë mbajtur në këtë qytet.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej