Ka than' i moçmi: 

"Nuk mendohemi se po mbytet kombi, por shikojmë se mos i lagen çorapet"

                                                                                       -Fan Noli

Tiranë, grabitet me armë një pikë karburanti

Nga Skenderi 0

Një pikë karburanti është grabitur mbrëmjen e 9 tetorit në rrugën “Teodor Keko” në Tiranë.

Shuma e grabitur arrin vlerën e 17 200 lekë. Policia informon se një person i maskuar ka kërcënuar me pistoletë punonjësin e karburantit duke i marre xhiron ditore.

Grabitësi i armatosur nuk ka vepruar i vetëm në këtë grabitje, pasi burime brenda policisë bëjnë me dije se ai është ndihmuar për tu larguar ne drejtim te sheshit “Shqiponja” nga një person tjetër që e priste me motor.

Po ponohet për indentifikimin kapjen e autorëve.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej