Ka than' i moçmi: 

"Dokrra thirren kah Shqypnija, dija, kanga e historija".

                                                                                       -Gjergj Fishta

Tiranë, dy të rinj sherr me armë në një lokal nate në Sauk

Nga Ejona 0

 

Në orët e para të mëngjesit të sotëm të shtëna me armë zjarri kanë tronditur banorët e Saukut në Tiranë.

Mësohet se një grup të rinjsh janë konfliktuar e më pas qëlluar me armë zjarri nga 4 makina të ndryshme në drejtim të njëri tjetrit në hyrje të një lokali nate.

Policia ka shoqëruar dy të rinjtë P.G dhe E.D, të cilët dyshohen të kenë qenë pjesë në konfliktin e sotëm.

Në vendngjarje janë gjetur 4 gëzhoja pistolete ndërkohë po punohet për kapjen e autorëve.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej