- Advertisement -

TAG

policia e tiranes

Aksidentoi për vdekje një grua, pranga për 34-vjeçarin nga Tirana, arrestohen dhe 10 të tjerë, ja për çfarë akuzohen

Policia e Tiranës ka arrestuar 10 persona, të akuzuar për vepra të ndryshme penale. Ndër të arrestuarit janë, 31-vjeçari E. K., të cilit gjatë kontrolleve...

11 të arrestuar në Tiranë, policia jep detaje

Policia e Tiranës ka arrestuar 11 persona gjatë orëce të fundit, të arrestuarit akuzohen për vepra në ndryshme penale. Ndërkohë katër prej tyre ishin të...

Përndiqte dhe shantazhonte 20-vjeçaren, arrestohet 57-vjeçari në Tiranë

Policia e Tiranës ka arrestuar dy persona, pasi kanë thyer masën e sigurisë. Sipas uniformave blu dy personat kanë qenë në masë sigurie “Arrest...

Dhunë, grabitje dhe të dehur në timon, arrestohen disa persona në Tiranë

Disa persona kanë rënë në pranga për vepra të ndryshme penale. Policia e Tiranës bën me dije se 29-vjeçari G.Q., është arrestuar pasi ka ushtruar...

Zjarri tek “Sarajet”, reagon Policia e Tiranës, flet edhe Veliaj

Një zjarr që ka rënë tek zona e njohur si Sarajet në zemër të Tiranës mbrëmjen e së hënës ka rezultuar se është vënë...

Shpërndante heroinë në lokalet e Bllokut dhe Porcelanit, e pëson 24-vjeçarja në Tiranë

Dea Zejno 24-vjeçe, është arrestuar nga policia e Tiranës gjatë operacionit “Kimistja 2” pasi sipas bluve shiste drogë sintetike të llojeve të ndryshme në...

Kërcënon me armë ish-gruan, arrestohet 43-vjeçari në Sauk

Policia e Tiranës ka parandaluar një ngjarje kriminale në familje. Shërbimet e Komisariatit të Policisë Nr.1, pas njoftimit të marrë se në Sauk, në ambientet...

Aksidentoi dy mjete në autostradën Tiranë-Durrës dhe u largua nga vendngjarja, policia ndalon të riun

Policia e Tiranës ka arrestuar 22-vjeçarin J.L., pasi aksidentoi 2 automjete  dhe më pas u largua pa u dhënë ndihmën e parë të lënduarve. Gjithashtu...

Kokainë, lojëra fati dhe përforcues grushti, arrestohen pronarët e një lokali në Tiranë

Policia e Tiranës ka arrestuar dy vëllezër dhe ka shpallur në kërkim vëllain tjetër të tyre, pasi gjatë kontrollit në lokalin e tyre iu...

Arrestohet 45-vjeçari në Tiranë, shkel urdhrin e mbrojtjes, dhunon ish-bashkëshorten

Një 45-vjeçar është arrestuar nga Policia e Tiranës pasi ka dhunuar ish-gruan e tij. Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Nr.3 bënë...

Latest news

Florian Marku bën krenar shqiptarët, mposht Maxim Prodan dhe i rrëmben titullin (Film)

Florian Marku ka mbajtur premtimin duke mposhtur të pamposhturi Maxim Prodan në Tottenham. https://youtu.be/ZlIMlJ1hhGE

Elon Musk dhe Grimes i japin fund lidhjes 3 vjeçare

Elon Musk dhe partnerja e tij Grimes janë ndarë pas 3 vitesh së bashku. Themeluesi i SpaceX konfirmoi se ai dhe këngëtarja kanadeze janë “gjysmë...

“Nuk na vendos dot në rresht”, Berisha dhe militanti demokrat mesazh Yuri Kim

“Do doja t’i kujtoja cilitdo që më 6 maj 1919, kur pjesa tjetër e botës donte që Shqipëria të zhdukej, Shtetet e Bashkuara, Presidenti...

Evi Kokalari shfaqet krah Berishës: Bashës I ka ngelur në dorë vetëm logo dhe vula, tjerët janë këtu me ne

Evi Kokalari Kjo është arsyeja përse jam këtu. Po përpiqem të fus idetë e partisë Republikane në SHBA tek partia Demokratike shqiptare. E kam vënë...

Tjetër goditje për kriptomonedhat, Kina i shpall plotësisht të paligjshme

Agjencitë qeveritare kineze përfshirë rregullatorin e letrave me vlerë të vendit dhe Bankën Popullore të Kinës (PBOC) thanë në një deklaratë të Premten se...
- Advertisement -