- Advertisement -

TAG

lokal nate

Shembet ballkoni në një lokal nate/ Humbin jetë dy persona, plagosen 16 të tjerë

Një tragjedi ka ndodhur në Korenë e Jugut pasi dy persona kanë humbur jetën nga shembja e një ballkoni në një lokal nate. Mësohet se...

Shkodër, sulm me armë në një lokal nate, plagoset një 34 vjeçar

Një ngjarje e rëndë është rregjistruar në orët e para të mëngjesit të sotëm në Shkodër. Disa persona kanë shkëmbyer zjarr me njëri tjetrin në...

Tiranë, dy të rinj sherr me armë në një lokal nate në Sauk

  Në orët e para të mëngjesit të sotëm të shtëna me armë zjarri kanë tronditur banorët e Saukut në Tiranë. Mësohet se një grup të...

Korçë, ndërron jetë 23-vjeçari nga dhuna barbare në një lokal nate

Shtetasi Marsel Osmani, i cili u dhunua barbarisht në një lokal nate në Dishnicë të Korçës rreth një javë më parë, ka ndëruar jetë...

Latest news

Degradon situata mes dy vëllezërve, heqin rripat për tu rrahur live në emision (film)

Të ftuar në seancën e ndërmjetësimit “Shihemi në Gjyq” kanë qenë dy vëllezër të cilët prej kohësh janë në konflikte me njëri-tjetrin dhe nuk...

Marrëveshja për armët bërthamore, ‘e frikshme’, Irani shtyn bisedimet, me zgjedhjen e liderit të ri, nuk dihet kur mund të rifillojnë

Irani dhe gjashtë fuqi botërore kanë shtyrë bisedimet bërthamore për konsultime në kryeqytetet e tyre, tha të dielën i dërguari i Bashkimit Evropian në...

I nxehti dhe sëmundjet e zemrës, mjeku: Shmangni futjen në ujë të ftohtë!

Gjatë verës, i nxehti është armiku kryesor i personave që vuajnë nga patologji kardiake. Mjeku kardiolog, Taulant Gishto, shpjegon se të rrezikuar nga temperaturat...

E dashura e tradhtoi me gjyshin, i riu bën deklaratën tronditëse: Djali im është njëkohësisht xhaxhai im

Një i ri ka vendosur të ndajë me gjithë ndjekësit në TikTok historinë e tradhtisë, pikërisht faktin se e dashura e tij e ka...

Të shtëna armësh gjatë një feste, plagosen 3 fëmijë (film)

Tre fëmijë janë plagosur nga të shtënat që janë regjistruar gjatë një feste në Toronto. Autoritetet policore të Kanadasë kanë njoftuar se të plagosur kanë...
- Advertisement -