Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Mund të manipulosh socialistët në Tiranë e Bruksel, por shqiptarët e dinë mirë

Nga Klodiana 0

Nga Mesila Doda

Mund të manipulosh socialistët në Tiranë e Bruksel me mënxyrën që bëri opozita në Bruksel, por shqiptarët e dinë mirë që kjo është e vetmja gjë normale që mund të bënin. Opozita ka bërë veprimin e duhur e tani duhet të vërë në dispozicion të eurodeputetëve dosjen me gjithë faktet e përgjimet për kryetarin e delegacionit shqiptar, Taulantin nga Librazhdi që lëviz me charter me trafikantët. Mbështetje totale për kolegët e opozitës. Brukseli nuk mund t’i kërkoje shqiptarve të bashkëjetojnë me krimin dhe t’i përfaqësojë miku i trafikantëve dhe kriminelëve.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej