Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Kosova vendos taksë doganore 100% për produktet e Serbisë

Nga Media 0

Qeveria e Kosovës pritet të marrë vendim që taksa për produktet e Serbisë nga 10% të shkojë në 100%.

Qeveria e Kosovës do të marrë vendim për vendosjen e taksës doganore 100 për qind në të gjitha importet me prejardhje nga Serbia dhe Bosnja.

Përjashtim nga kjo masë bëjnë produktet e brendeve ndërkombëtare të prodhuara në këto dy vende…

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej