Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Zguri: Deklaratat e KQZ, nuk pasqyrojnë qëndrimin tim

Nga Klodiana 0

 

Pas deklaratës së zëdhënëses së KQZ, ka reaguar kryetari i KQZ, Klement Zguri.

Në fjalën e tij Zguri mbështet hapur Metën dhe njeh dekrtetin e tij për shtyrjen e zgjedhjeve. Sipas tij deklaratat e sotme të KQZ nuk pasqyrojnë qëndrimin e tij si kryetar.

Deklartata e KQZ nuk pasqyron qëndrimit tim si kryetar. Unë njoh dekretin e Metës për anulimin e zgjedhjeve në 30 qershor.”– është shprehur Zguri.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej