Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Vendimi për mandatin e Shpëtim Idrizit, KQZ e shtyn datën për shqyrtimin e kërkesës

Nga Klodiana 0

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve është mbledhur dje për të marrë në shqyrtim kërkesën e PDIU-së, për mandatin e Shpëtim Idrizit, i cili në zgjedhjet e 25 qershorit kandidonte për Qarkun e Tiranës, që pavarësisht votave të shumta nuk lejohet të kalojë pragun prej 3%.

Nga mbledhja e sotme u vendos se kërkesa e këtij subjekti do të shqyrtohet për ditën e mërkurë dt.12.07.2017, në orën 12:30.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej