Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Vasili: Rama është tradhëtar dhe Haradinaj patriot!!

Nga Klodiana 0

Nënkryetar i LSI-së, Petrit Vasili ka vijuar me sulmin ndaj kryeministrit Edi Rama sa i takon padisë që ky i fundit depozitoi ndaj homologut të tij të Kosovës, Ramush Haradinaj.

Përmes një postimi në Facebook, Vasili tha se Rama e urren Shqipërinë, ndërsa Haradinaj derdh gjak për Kosovën.

REAGIMI I VASILIT
Që Rama është tradhëtar dhe Haradinaj patriot këtë s’ka gjyq që e ndryshon.

Që Rama e urren Shqipërinë dhe Haradinaj derdh gjak për Kosovën as këtë nuk e ndryshon dot asgjë.

Që Rama shkatërron Shqipërinë për karrigen e tij dhe Haradinajt nuk i intereson fare karrigia e tij para interesit të Kosovës as këtë nuk e luan topi.
Që Rama kryeministër vjedh zgjedhjet në Shqipëri dhe Haradinaj kryeministër bën zgjedhje shembullore në Kosovë as këtë s’ka bir nëne ta diskutojë.
Që Rama i përcan shqiptarët dhe Haradinaj i bashkon as këtë nuk e diskuton dot kërkush.
Ky është Rama dhe ky është Haradinaj dhe gjykimi i shqiptarëve është bërë dhe vendimi i tyre është:
Rama është tradhetar dhe Haradinaj patriot!!

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej