Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Vasili: Ka vetëm një armik të Amerikës në Shqipëri, ai është Edi Rama

Nga Klodiana 0

Nënkryetari i LSI, Petrit Vasili ka posuar në facebook një video ku paraqitet kreu aktual i qeverisë Edi Rama duke komentuar për Presidentin Trump.

“Ka vetëm një armik të Amerikës dhe të Presidentit Trump në Shqiperi, emri i tij eshte Edi Rama!!”, shkruan Vasili në Facebook.

Shikoni videon

Image

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej