Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

U kap mat duke konsumuar kokainë, Lefter Alla reagon “i çuditur”: Nuk jam unë në foto

Nga Media 0

Në dy ditët e fundit emri i tij është lakuar më shumë se për të gjithë kohën që ai ka qenë në postin e kryetarit të Bashkisë.

Në një video që pritet të publikohet sot nga ana e gazetarit Artan Hoxha, nga e cila janë shkëputur disa foto, Lefter Alla, numri 1 i Bulqizës shihet duke konsumuar lëndë narkotike në ambientet e një lokali.

I kontaktuar nga mediat gjatë ditës së sotme, Alla pretendon se videoja nuk është e tij, dhe gjithçka është një montazh i sajuar.

“Nuk jam unë personi në foto apo video, gjithçka është e montuar”, është shprehur Alla.

Më poshtë mund të ndiqni edhe sekuencat ku pretendohet se kryebashkiaku pi kokainë.

Ja sekuencat ku pretendohet se kryebashkiaku thith kokainë (pamjet)

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej