Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Tiranë/ Arrestohet pedofili italian, abuzonte seksualisht me nxënësit e tij

Nga Ejona 0

Prokuroria kërkoi dënim me 30 vjet burg për një mësues italian akuzuar për kryerje të marrëdhënieve seksuale me dy të mitur në vitin 2018 në Tiranë.
Mësuesi italian u jepte mësim fëmijeve të varfër dhe u akuzua se abuzonte seksualisht me ta. Masimiliano Croce po gjykohet nga gjyqtarja Rexhina Merlika.

45 vjecari kishte ardhur në Shqipëri para vitit 2017, për t’iu fshehur drejtësisë italiane. Ai është dënuar me 16 vite burg në Itali për të njëjtën vepër penale.

Në Tiranë ai u arrestua pas akuzave nga bashkëjetuesja e tij se kishte abuzuar seksualisht me dy fëmijët e saj të mitur; një djalë dhe një vajzë.

Autori i arrestuar i fshihej drejtësisë italiane prej më shumë se 4 vitesh.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej