Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Tropojë/ Çifti i infektuar me COVID-19 merren nga ambulanca dhe transportohen drejt Tiranës (foto)

Nga Ejona 0

Një çift bashkëshortësh nga Tropoja i janë bashkuar numrit total të të prekurve me koronavirus, i cili ka shkuar sot në 174. Ndërkohë numërohen 6 viktima.

Dyshohet se çifti nga qyteti i Bajram Currit mund të kenë pasur kontakte me persona nga Italia e veriut.

Ndërkohë janë publikuar edhe foto nga momenti kur ambulanca merr të infektuarit dhe i transporton drejt Tiranës.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej