- Advertisement -

TAG

ambulanca

I është bërë ves. Mashtroi përsëri/ Babai i 10-vjeçarit që e vrau ambulanca në Kakavijë: 5 milionë lekët i shohim vetëm tek facebook-u i...

Babai i djalit 10-vjeçar që u shtyp tragjikisht nga një autoambulancë në Kakavijë, Nik Ndoi ka thënë në emisionin “Me zemër të hapur” në...

Tragjike në Kakavijë, ambulanca përplas dy fëmijë, vdes në vend njeri prej tyre

Një aksident tragjik ka ndodhur para pak minutash në Kakavijë: dy fëmijë janë përplasur nga ambulanca dhe njeri prej tyre ka humbur jetën në vend...

Bie në kontakt me energjinë elektrike, dërgohet me urgjencë drejt spitalit punonjësi i kompanisë së internetit

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur paraditen e sotme në Tiranë, ku një 40-vjeçar ka rënë në kontakt me energjinë elektrike. Mësohet se shtetasi me...

Vdes papritur kirurgu Abdyl Myzyri, kolegu i tij: Nuk t’u gjend pranë asnjë ambulancë

Është ndarë nga jeta gjatë ditës së djeshme në mënyrë të papritur mjeku kirurg Abdyl Myzyri. Humbja e tij ka qenë e parakohshme në...

Aksident në Tiranë/ Makina përplaset me motorrin, një i plagosur

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme te shkolla "Besnik Sykja" në kryeqytet. Mësohet se një makinë është përplasur me një motor. Si pasojë ka mbetur i...

Djemtë shqiptarë në Parma, vullnetarë të përkushtuar gjithnjë e më shumë

Dy djemtë shqiptarë në Parma, të cilët janë vullnetarë të Kryqit të Kuq kanë treguar me gjeste të përditshme solidaritetin, përkushtimin në këto ditë,...

Tropojë/ Çifti i infektuar me COVID-19 merren nga ambulanca dhe transportohen drejt Tiranës (foto)

Një çift bashkëshortësh nga Tropoja i janë bashkuar numrit total të të prekurve me koronavirus, i cili ka shkuar sot në 174. Ndërkohë numërohen...

Pse duhet të durojmë!

Nga Blendi Fevziu Po më ndodh diçka që nuk e kam pasur asnjëherë të mjaftueshme më parë. Kam kohë. Shumë kohë. Qëndroj ulur përballë televizorit...

Tiranë/ Këmbësori përplaset me makinën, “Oj nëna ime, më ndihmoni ju lutem” (film)

Ditën e sotme një aksident i rëndë është shënuar në mes të Tiranës. Një makinë ka përplasur një këmbësor tek Rruga e Durrësit. Këmbësori, të...

Aksident i rëndë në aksin Librazhd-Prrenjas, dy persona në gjendje të rëndë ndihmohen nga kalimtarët

Një aksident i rëndë ka ndodhur para pak minutash në aksin Librazhd-Prrenjas, në afërsi të fshatit Qukës. Mësohet se një mjet tip Benz ka përplasur...

Latest news

Abuzimi me të miturën, Prokuroria mbyll hetimet për Abaz Dogën

Prokuroria mbyll hetimet për Abaz Dogën, Klajdi Poçin dhe dy të miturit R.O. dhe F.B. të akuzuar për abuzim seksual me vajzën e mitur...

Regjistrohen 3 raste të reja me koronavirus në Gjirokastër, mes tyre një nxënës shkolle

Raste të reja me koronavirus shfaqen në Gjirokastër. Mësohet se tre rastet u raportuan gjatë këtyre 24 orëve, ndërsa bëhet fjalë për një nxënës në...

“Kujdes me higjienën”, Kalo apel qytetarëve: Tendencë rizgjimi të rasteve me COVID-19 në vjeshtë

Mjeku i njohur infeksionist, Tritan Kalo paralajmëron se vjeshta do të ketë një tendencë në rritje të rasteve me COVID-19. Kalo thekson se në këtë...

Naftëtarët e Ballshit paralajmërojnë grevë: Ministrja u tregua shumë arrogante me ne

Naftëtarët e Ballshit shohin grevën e urisë si alternative për zgjidhjen e situatës. Mësohet se kreu i Sindikatës se naftëtarëve të bashkuar, Sokol Dautaj ka...

Hoti: Asociacioni është temë e mbyllur për Kosovën

Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti, ka deklaruar këtë të hënë se çështja e Asociacionit të komunave me shumicë serbe në Kosovë është një temë...
- Advertisement -