Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Tiranë, arrestohen dy persona, shpërndanin drogë në lokalet e ish-bllokut

Nga Ejona 0

Janë arrestuar dy persona për shpërndarje kokaine në lokalet e natës në Tiranë

Policia ka finalizuar operacionin e koduar “Bear”, gjatë të cilit janë  vënë në pranga Klodian Stafa dhe Bashkim Ndreu, ndërsa një tjetër është shpallur në kërkim.

Të arrestuarit shpërndanin kokainë në lokalet e ish-bllokut.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej